Ojciec Mateusz | sezon 18 odc. 230: Randka

serial kryminalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam umawia się na randkę przez internet z Nicole. Niebawem ciężko ranny chłopak zostaje znaleziony w przystani. Nocul zabezpiecza niedopałek ukraińskiego papierosa oraz telefon Adama.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Adam (Janusz Komorowski) umawia się na randkę przez internet z Nicole (Anna Cieślak). Niebawem ciężko ranny chłopak zostaje znaleziony w przystani. Nocul zabezpiecza niedopałek ukraińskiego papierosa oraz telefon Adama, w którym znajduje zdjęcie striptizerki Nicole. Okazuje się, że tak naprawdę nazywa się ona Wanda Rzemyk. Kobieta zostaje zatrzymana. Na telefonie Adama policjanci znajdują filmy, na których chłopak i Rysiek (Krzysztof Olszewski) znęcają się nad nauczycielem. Tymczasem córka Wandy, Karolina (Faustyna Kazimierska), znika bez śladu. Bolesław Rydz (Tomasz Gęsikowski), ojciec Adama, zgłasza się na policję. Wyjawia, że ktoś mu grozi. Kumpel Pluskwy, Arek (Karol Pocheć), który właśnie wyszedł z więzienia, kradnie limuzynę i porzuca ją za miastem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...