Apetyt na miłość (3/12)

program rozrywkowy Polska 2017  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Damian ma dość przelotnych związków i chce się ustatkować. Ukończył studia budowlane, teraz prowadzi własną firmę. O jego względy zawalczy m.in. Liza, studentka dziennikarstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarta edycja programu po raz kolejny udowadnia, że wspólny posiłek to doskonała okazja, by dobrze poznać potencjalnego partnera. Bohater odcinka najpierw musi wybrać dwa spośród trzech menu przygotowanych przez kandydatów. Każdego z nich odwiedza na kolacji, podczas której ma szansę przekonać się, czy ich charaktery są równie zgodne co gusta kulinarne. Po dwóch spotkaniach uczestnik decyduje, z kim chciałby pójść na kolejną randkę. Wtedy też razem otwierają przygotowane przez autorów programu koperty pełne niespodzianek.

Damian ma dość przelotnych związków i chce się wreszcie ustatkować. Ukończył studia budowlane, teraz prowadzi własną firmę. Oprócz tego lubi majsterkować i grzebać w swoim ukochanym samochodzie. Warto dodać, że Damian uważa się za znawcę kobiet i doskonałego podrywacza. O jego względy zawalczy Justyna, zakupoholiczka, która potrafi spędzić kilka godzin polując na promocje. W pracy opiekuje się osobami starszymi, a prywatnie marzy o mężczyźnie z własną stadniną koni. Drugą kandydatką jest Liza, studentka dziennikarstwa. Dziewczyna chciałabym zdobyć posadę w telewizji, a obecnie jest baristką w warszawskiej kawiarni. Od dzieciństwa szkicuje portrety i krajobrazy, pisze też wiersze. Dla Damiana przygotowała bardzo romantyczne menu. Jej kontrkandydatką będzie Olga. Studiuje filologię angielską i zajmuje się fotomodelingiem, uwielbia też spacerować, podróżować i czytać książki. Jej uroda przyciąga spojrzenia wielu mężczyzn.

Zobacz także

Ładuję...