Apetyt na miłość (2/12)

program rozrywkowy Polska 2017  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Sylwia uwielbia zwierzęta, a jej prawdziwą pasją są pandy. W domu dziewczyny można znaleźć wiele gadżetów z tymi misiami. O względy bohaterki odcinka będzie zabiegał m.in. instruktor krav magi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarta edycja programu po raz kolejny udowadnia, że wspólny posiłek to doskonała okazja, by dobrze poznać potencjalnego partnera. Bohater odcinka najpierw musi wybrać dwa spośród trzech menu przygotowanych przez kandydatów. Każdego z nich odwiedza na kolacji, podczas której ma szansę przekonać się, czy ich charaktery są równie zgodne co gusta kulinarne. Po dwóch spotkaniach uczestnik decyduje, z kim chciałby pójść na kolejną randkę. Wtedy też razem otwierają przygotowane przez autorów programu koperty pełne niespodzianek.

Sylwia uwielbia zwierzęta. Łóżko dzieli z adoptowanym ze schroniska psem, jednak jej prawdziwą pasją są pandy. W domu dziewczyny można znaleźć wiele gadżetów z tymi misiami. Zapytana wprost Sylwia przyznaje, że szuka partnera podobnego do jej ojca. O względy bohaterki odcinka będzie zabiegał Radek, instruktor krav magi. W wolnym czasie zajmuje się flairem, czyli nowatorską sztuką przyrządzania koktajli połączonego z ewolucjami przyrządami barmańskimi. Być może chłopak zaprezentuje Sylwii choć część swoich umiejętności. Kolejny kandydat to Sebastian, dla którego taniec jest nie tylko pasją, ale i pracą. Jego ciało zdobi wiele tatuaży, a każdy z nich ma własną historię i niepowtarzalne znaczenie. Oprócz zdobienia swojej skóry kolejnymi malunkami Sebek projektuje ubrania sportowe. Sylwia będzie też miała szansę poznać Damiana. Chłopak tworzy własne utwory hip-hopowe, udało mu się już nagrać jeden kawałek. Lubi też imprezować, a w jego menu znajdzie się rosół - według samego Damiana najlepsze lekarstwo na kaca.

Zobacz także

Ładuję...