Przyjaciele | sezon 3 odc. 18: The One With The Hypnosis Tape

(Friends: The One With The Hypnosis Tape)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyrodni brat Phoebe planuje ślub. Chce ożenić się ze znacznie starszą Alice. Phoebe próbuje ją przekonać, że taki związek nie ma sensu. Monica źle odczytuje intencje Pete'a Beckera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Phoebe dowiaduje się, że jej przyrodni brat planuje ślub. Zamierza się ożenić z uroczą nauczycielką ekonomii, Alice. Nie wszystko jednak przedstawia się tak pięknie, bowiem wybranka jest od niego przeszło dwa razy starsza. Wstrząśnięta tą informacją Phoebe próbuje przekonać Alice, aby już więcej nie spotykała się z Frankiem. Jej namowy przynoszą jednak całkowicie odwrotny rezultat. Tymczasem Monica niewłaściwie odczytuje intencje Pete'a Beckera. Chandler postanawia rzucić palenie. W tym celu kupuje kasetę, dzięki której podda się hipnozie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...