Przyjaciele | sezon 3 odc. 3: The One with the Jam

(Friends: The One with the Jam)

serial komediowy USA 1996-1997  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica usiłuje odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Przygotowuje nieprawdopodobne ilości dżemu, z zamiarem sprzedaży z dużym zyskiem. Planuje też zajść w ciążę i urodzić dziecko.

Oglądaj w telewizji

Czw 8.12 18:55
Comedy Centrallogo
Pt 9.12 12:30
Comedy Centrallogo
Nd 11.12 14:00
Comedy Centrallogo
Pon 12.12 20:00
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Monica usiłuje odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Metodą na odzyskanie sił jest dla niej robienie dżemu. Gotuje nieprawdopodobne ilości produktu, z zamiarem sprzedaży z dużym zyskiem. Planuje też zajść w ciążę i urodzić dziecko. Z dziwnego stanu, w jakim się znalazła, otrząsa ją dopiero wiadomość, że jednym z dawców w banku spermy jest Joey. Tymczasem Phoebe wplątuje się w związek z nieuczciwym mężczyzną. Okazuje się, że jest on bardziej zainteresowany jej siostrą, niż nią samą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...