CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 147

(CSI: Miami: Raging Cannibal)

serial kryminalny USA 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na bagnach Everglades znalezione zostają ciała dwóch mężczyzn. Uprawiali tu sporty walki i prawdopodobnie jeden zabił drugiego. Do zabójstwa przyznaje się była dziewczyna jednego z nich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Na bagnach Everglades znalezione zostają ciała dwóch mężczyzn. Okazuje się, że uprawiali sporty walki i wszystko wskazuje na to, że jeden zabił drugiego. Tymczasem do zabójstwa przyznaje się była dziewczyna jednego z nich. Porucznik Caine nie wierzy jednak w te zeznania, gdyż pojedynek zakończył się aktem kanibalizmu. Ponadto ślady na miejscu zbrodni sugerują, że w pobliżu był ktoś jeszcze. Okazuje się, że obie ofiary ćwiczyły sztuki walki na siłowni Ivana Sarnoffa, znanego bossa rosyjskiej mafii. Delko natomiast rozpoznaje u nich charakterystyczny tatuaż. Wyznaje Calleigh, że podobny miał jego ojciec, którego on nigdy nie poznał...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...