Szkoła (406)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Kinga organizuje w szkole konkurs wiedzy o Francji. Chce w ten sposób znaleźć partnera na bal gimnazjalny. Jej faworytem jest Kuba, który przegrywa z Leszkiem. Kinga umawia się na randkę ze zwycięzcą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Kinga Sulma organizuje w szkole konkurs wiedzy o Francji. Chce w ten sposób znaleźć partnera na bal gimnazjalny. Jej faworytem jest Kuba, który przegrywa jednak rywalizację z Leszkiem. Kinga umawia się z nim na randkę. Podczas spotkania nastolatek okazuje się przemądrzały. Dziewczyna postanawia powiedzieć Kubie, ze woli jego towarzystwo. On ma już inne plany. Licealista Krzysiek Markowski traci przytomność, poprawiając ocenę ze sprawdzianu z języka polskiego. Jego kolega Witek okłamuje innych uczniów, że chłopaka pobiła nauczycielka. Organizuje przeciw niej bunt. Sytuację opanowuje dopiero dyrektor. Witek nadal chce zaszkodzić Joannie Żabińskiej i informuje telewizję o proteście w ich szkole. Wkrótce zjawia się tam dziennikarka, która przygotowuje materiał dotyczący pobicia ucznia przez nauczycielkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...