Kuchenne rewolucje (6/15)

program rozrywkowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Restauracja Gusto znajduje się w środku dużego osiedla mieszkaniowego w Piasecznie pod Warszawą. Jej specjalnością są dania kuchni włoskiej. Lokal nie cieszy się popularnością.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Restauracja Gusto znajduje się w środku dużego osiedla mieszkaniowego w Piasecznie pod Warszawą. Jej specjalnością są dania kuchni włoskiej. Ma tysiące potencjalnych klientów, a właściciel to doświadczony restaurator i kucharz - Zbyszek. Pomaga mu żona, Lilianna. Ponadto włoskie potrawy mają w Polsce wielu zwolenników. Restauracja świeci jednak pustkami. Pan Zbyszek wini gości; twierdzi, że mają mało wyrobiony smak albo odstrasza ich zbyt ekskluzywny wygląd lokalu. Żeby zachęcić klientelę, wprowadził zestawy obiadowe, jednak i tu poniósł porażkę. Przeprowadzenie metamorfozy Gusto to trudne zadanie nawet dla Magdy Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...