Kuchenne rewolucje: Łódź, Szafran (4/14)

program rozrywkowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W menu restauracji Szafran miały znajdować się potrawy kuchni gruzińskiej, rosyjskiej i uzbeckiej. Sanepid zakwestionował wielkość kuchni, dlatego wszystkie środki finansowe przeznaczono na remont.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler jako ekspert kulinarny i biznesowy w kilka dni przeprowadza rewolucje, dając właścicielom restauracji gotową receptę na sukces. Reszta zależy już od nich i decyzji, które podejmą - powodzenie może być krótko- lub długoterminowe. W nowym sezonie ekspertka zagości m.in. Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lubinie czy Łodzi.

Restaurację Szafran w centrum Łodzi prowadzą wspólnie Sylwia i Polina. W menu miały znajdować się potrawy kuchni gruzińskiej, rosyjskiej, a nawet uzbeckiej. Właścicielki już na początku działalności napotkały na problemy. Sanepid zakwestionował wielkość kuchni, przez co wszelkie środki finansowe musiały zostać przeznaczone na remont - powiększenie lokalu i rozbudowanie zaplecza. Sylwia i Polina dekorowały salę same, z pomocą mężów. Po otwarciu Szafranu restaurację odwiedziło niewielu klientów. Brak dochodów oraz przemęczenie pracą miały fatalny wpływ na obie kobiety, które nie potrafiły sprostać problemom. Pomoże im Magda Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...