Kuchenne rewolucje (14/15)

program rozrywkowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Teresa postanowiła otworzyć własną restaurację z niedużym hotelem. W weekendy odbywają się wesela, chrzciny i komunie. Jednocześnie w tygodniu gości brakuje, a z samych imprez ciężko utrzymać interes.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.

Niewielka Chlastawa to malownicza wieś w województwie lubuskim. Gdy syn pani Teresy się żenił, kobieta odkryła, że w najbliższej okolicy nie ma miejsca, w którym można zorganizować wesele. Postanowiła więc otworzyć własną restaurację z niedużym hotelem. W ten sposób przy głównym skrzyżowaniu powstała Karczma Cykada. Wbrew temu, co sugeruje nazwa lokalu, jego wnętrze jest eleganckie. To dlatego, że w weekendy odbywają się tam wesela, chrzciny i komunie. Jednocześnie w tygodniu gości brakuje, a z samych imprez ciężko utrzymać interes. Pracownicy restauracji narzekają na nadmiar obowiązków, ale nikt nie wie, co zrobić, żeby poprawić sytuację lokalu. Właściciele szukają pomocy u Magdy Gessler. Chcą wypaść jak najlepiej. Niestety, zaraz po przyjeździe restauratorka odkrywa, że specjalnie dla niej przygotowano nieprawdziwe menu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...