Ranczo 10: Cuda, cuda ogłaszają (130)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wigilijną atmosferę psuje mieszkańcom wsi myśl, że jest to także dzień wyborów. Główny kandydat ukrywa się na plebanii. Pogrążony w depresji Kusy gotów jest znów sięgnąć po alkohol.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Po wyjeździe Lucy do USA Kusy nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Spełnia się największe marzenie Solejukowej. Kariera polityczna Kozioła nabiera tempa. Prezes przygotowuje się do wyborów prezydenckich.

W tym odcinku

W Wigilię w Wilkowyjach spada śnieg. Świąteczną atmosferę psuje mieszkańcom myśl, że jest to także dzień wyborów. Tymczasem główny kandydat ukrywa się na plebanii i spędza czas na rozmowach z księżmi. Gdy wreszcie prezes Kozioł pojawia się tuż przed ogłoszeniem wyników, rodzina i przyjaciele ledwie go poznają. Depresja Kusego sięga dna. Gotów jest on zerwać ze swoją abstynencją alkoholową. W porę powstrzymuje go przed tym niespodziewana seria wizyt. Wreszcie nadchodzi długo oczekiwana chwila - komisja ogłasza wynik wyborów na stanowisko prezydenta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...