Ranczo 10: Polityczny zombie (125)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Biskup przegrał medialną potyczkę z kandydującym na prezydenta bratem. Michałowa namawia duchownego do niesubordynacji. Solejukowa sprawdza się jako nauczycielka. Niestety, naraża się dyrektorce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Po wyjeździe Lucy do USA Kusy nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Spełnia się największe marzenie Solejukowej. Kariera polityczna Kozioła nabiera tempa. Prezes przygotowuje się do wyborów prezydenckich.

W tym odcinku

Biskup przegrał medialną potyczkę z kandydującym na prezydenta bratem. Michałowa nie może się pogodzić z porażką. Namawia duchownego do niesubordynacji, lecz on ma własne plany. Solejukowa sprawdza się jako nauczycielka. Świetnie czuje się przy tablicy, lubi uczyć. Jest tylko jeden problem - nie może znaleźć wspólnego języka z członkami grona pedagogicznego i podpada dyrektorce. Jola planuje otworzyć własny interes. Opowiada o swoim pomyśle Więcławskiej i składa jej pewną propozycję. Koledzy z ławeczki widzą w tym szansę dla siebie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...