Ranczo 10: Kto tu rządzi (118)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wyjeździe Lucy i Dorotki do USA Kusy wpada w depresję. Więcławska zaczyna piastować urząd wójta. Pierwsze tygodnie w nowej pracy są dla niej trudne. Solejukowa otrzymuje licencjat z filozofii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Po wyjeździe Lucy do USA Kusy nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Spełnia się największe marzenie Solejukowej. Kariera polityczna Kozioła nabiera tempa. Prezes przygotowuje się do wyborów prezydenckich.

W tym odcinku

Po wyjeździe Lucy i Dorotki do USA Kusy wpada w depresję. Więcławska zaczyna piastować urząd wójta. Pierwsze tygodnie w nowej pracy są dla niej bardzo trudne. Solejukowa otrzymuje licencjat z filozofii. Na wieść o tym wszyscy w domu się cieszą, również mąż, który nie bardzo wie, co znaczy to słowo. Gdy poznaje szczegóły, humor go opuszcza. Tymczasem prezes Kozioł przygotowuje się do wyborów prezydenckich. Czerepach podsuwa mu do podpisania stos dokumentów, wśród których jest oświadczenie lustracyjne. Kusy jest przerażony na wieść o planowanym przyjeździe Moniki. Postanawia wyjść na spacer, który zamienia się w dłuższą wyprawę.

Występują

Twórcy

Ładuję...