Kuchenne rewolucje: Bąków, Chata po Zbóju (13)

program rozrywkowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata i Wojtek wybudowali w Bąkowie okazałą drewnianą karczmę, którą nazwali Chata po Zbóju. Po okresie dobrego prosperowania zaczęły się problemy z personelem. Kolejni kucharze rezygnowali z pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Podczas swoich podróży po Polsce Magda Gessler zdążyła poznać setki właścicieli i odwiedzić upadające restauracje, którym pomogła wrócić do czasów świetności. Ekspertka nieraz mierzyła się z trudnymi metamorfozami. W czternastym sezonie programu wyrusza po raz kolejny, by zrewolucjonizować rodzimą gastronomię.

Bąków to niewielka miejscowość w Dolinie Górnej Wisły. Beata i Wojtek wybudowali tam okazałą drewnianą karczmę, którą nazwali Chata po Zbóju. Inwestycja miała zapewnić im utrzymanie, dlatego całą energię włożyli w budowę i wykończenie restauracji, stworzenie pięknego ogródka oraz wygodnego parkingu dla klientów. Na tym terenie znajdowała się także niewielka stajnia, ponieważ to właśnie konie są największą miłością Beaty. Początkowo Chatę po Zbóju odwiedzało sporo gości, jednak wkrótce zaczęły się problemy z personelem, gdy kucharze wciąż rezygnowali z pracy. Klienci znikali, aż w końcu sytuacja restauracji stała się fatalna. Wojtek widzi przyczynę problemu w personelu, który nie przykłada się do pracy, dlatego Beata zaczęła pracować w kuchni. Menu jego pomysłu jest bardzo rozbudowane, a właściciel lokalu chce je dodatkowo uzupełnić o pizzę - nowe danie ma przyciągnąć gości. Na tym wyczerpały się ich pomysły na poprawę sytuacji. Proszą więc o pomoc Magdę Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...