Ranczo 10: Klauzula sumienia (128)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bywalcy ławeczki ponoszą skutki nieudanej inwestycji. Wiążą nadzieje z otwarciem nowej kawiarni. Ksiądz Maciej wpada na pomysł, który spotyka się z dezaprobatą proboszcza i biskupa.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.03 14:15
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Po wyjeździe Lucy do USA Kusy nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Spełnia się największe marzenie Solejukowej. Kariera polityczna Kozioła nabiera tempa. Prezes przygotowuje się do wyborów prezydenckich.

W tym odcinku

Bywalcy sklepowej ławeczki ponoszą tragiczne skutki nieudanej inwestycji. Przyjaciele wiążą nadzieje z otwarciem nowej kawiarni, lecz niebawem spotyka ich wielkie rozczarowanie. Do punktu konsultacyjnego, który w kawiarni prowadzi Klaudia, ustawiają się kolejki. Ksiądz Maciej wpada na pomysł, który spotyka się z dezaprobatą proboszcza i biskupa. Niespodziewanie z pomocą przybywa Michałowa. Prezesa Kozioła coraz bardzie niepokoi zbliżająca się debata. Kusy po rozmowie z żoną jest kompletnie załamany. Niewiele brakuje, by popełnił ogromne głupstwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...