Świat według Kiepskich | sezon 1 odc. 182: Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik

serial komediowy Polska 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ferdynand wymyśla kolejny, genialny sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego. Postanawia zainstalować w mieszkaniu 'sex telefon'.

Oglądaj w telewizji

Pon 6.02 4:05
Polsatlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Przekonamy się, że zła sława wybuchających telewizorów marki "Rubin" jest uzasadniona. Tym bardziej, że jeden z odbiorników należy do rodziny Kiepskich. Został pozostawiony na noc pod opieką nieprzewidywalnej życiowo Babki, czyli teściowej bezrobotnego ojca rodziny - Ferdynanda Kiepskiego. Ferdynand wymyśla kolejny, genialny sposób na osiągnięcie sukcesu finansowego. Postanawia zainstalować w mieszkaniu "sex telefon". Partnerami w erotycznych pogawędkach z klientami mają być Kiepscy. Ferdynand zostaje uznany osiedlowym bohaterem, ponieważ dzięki podpatrzonemu w telewizji specyficznemu stylowi walki, pokonuje groźnego przestępcę, Jąkałę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...