Na sygnale: Walka (94)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr znajduje się pod wpływem dopalacza, który podał mu pacjent. Zosia zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Wiktor odkrywa, że poparzył ją eter, zaaplikowany przez Potockiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Piotr nadal znajduje się pod wpływem dopalacza, który podał mu jeden z pacjentów. Mężczyzna majaczy i cały czas wzywa Martynę. Zosia trafia do szpitala w Leśnej Górze pod opiekę doktora Sambora. Dziewczyna ma problemy z oddychaniem i zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. W międzyczasie Wiktor odkrywa, że jego córkę poparzył eter, który zaaplikował jej Potocki. Ostro zwraca lekarzowi uwagę. Gdy dowiaduje się od koleżanki Zosi, że dziewczyna kupiła narkotyki w sklepie nad rzeką. Jedzie pod wskazany adres.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...