Na sygnale: Dzień wolny (95)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor udaje się z córką na wycieczkę do lasu. Na parkingu ich uwagę zwraca ciężarówka. Okazuje się, że w środku są uwięzieni imigranci. Ekipa dr. Góry śpieszy z pomocą mężczyźnie choremu na serce.

Oglądaj w telewizji

Śr 26.01 14:35
TVP 2logo

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Wiktor bierze w pracy jednodniowy urlop. Wykorzystuje go, by spędzić czas z córką. Razem udają się na wycieczkę do lasu. Na parkingu ich uwagę zwraca ciężarówka. Okazuje się, że w środku są uwięzieni ludzie, nielegalni imigranci. Tymczasem ekipa doktora Góry śpieszy z pomocą mężczyźnie choremu na serce. Przywozi go do szpitala w Leśnej Górze. Pech chce, że Artur i jego pacjent zostają uwięzieni w windzie, która odmawia posłuszeństwa. Ten drugi wpada w panikę i traci przytomność.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...