Na sygnale: Gra pozorów (96)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor razem ze swoją ekipą próbuje pomóc chłopcu, który po zatruciu jadem kiełbasianym jest częściowo sparaliżowany. Anna odpowiada na wezwanie z basenu, gdzie o mało nie utonął kilkulatek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Po uratowaniu uchodźców Wiktor trafia na pierwsze strony gazet i staje się bohaterem. Banach szybko jednak wraca do pracy i razem ze swoją ekipą próbuje pomóc chłopcu, który po zatruciu jadem kiełbasianym ma problemy z mówieniem i jest częściowo sparaliżowany. W tym czasie Anna odpowiada na wezwanie z basenu, gdzie o mało nie utonął kilkulatek, który nagle zaczął kasłać krwią. Po krótkim badaniu odkrywa, że jej mały pacjent - oraz jego siostra - mają ciała pokryte siniakami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...