Na sygnale: Świadek (106)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipy Wiktora i Anny odpowiadają na wezwanie do wypadku. Dwie osoby są uwięzione we wraku auta. Lekarze muszą podjąć decyzję, komu dać szansę na życie. Do tego jeden z rannych jest kardiochirurgiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Ekipy Wiktora i Anny odpowiadają na wezwanie do wypadku. Sytuacja jest dramatyczna. Dwie osoby są uwięzione we wraku auta i lekarze muszą podjąć decyzję, któremu z pacjentów dać szansę na życie. Do tego odkrywają, że jeden z rannych jest znanym kardiochirurgiem i znajdują w samochodzie pojemnik z sercem do przeszczepu. Tymczasem Potocki nadal nie chce dać Potockiej rozwodu. Radzi jej, by znalazła świadków, którzy potwierdzą, że jest złym mężem. Z kolei Martyna wyznaje w końcu przyjaciółce, że Stanisław był jej kochankiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...