Świat według Kiepskich | odc. 69: Szkielet Fon Bibersztajna

serial komediowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na podwórku kamienicy Kiepskich ekipa remontowa wykopuje ludzki szkielet. Boczek uważa, że dom został postawiony na terenie starego pogańskiego cmentarza. Paździoch ma inną teorię.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.02 12:10
Polsat Filmlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Na podwórku kamienicy Kiepskich prowadzone są prace remontowe. Pracująca tam ekipa niespodziewanie wykopuje ludzki szkielet. Boczek jest zdenerwowany. Mówi, że to zły znak i że prawdopodobnie budynek został postawiony na terenie starego pogańskiego cmentarza. Tymczasem Paździoch ma na ten temat zupełnie inną teorię.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...