Świat według Kiepskich | sezon 1 odc. 84: Wiara czyni cuda

serial komediowy Polska 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Babka dostrzega na ścianie w pokoju tajemniczy znak i mieszkanie Kiepskich zamienia się w miejsce pielgrzymek. Przychodzi nawet proboszcz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Wyrwana ze snu Babka dostrzega na ścianie w dużym pokoju tajemniczy znak. W ciągu kilku godzin mieszkanie Kiepskich zamienia się w miejsce pielgrzymek różnych indywiduów. Zjawisko przychodzi obejrzeć nawet proboszcz. Tymczasem Ferdynand wymyśla wspaniały wynalazek. Duchowny będzie jednym z pierwszych, którzy jego działanie odczują na własnej skórze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...