Kuchenne rewolucje: Warszawa, Papalina (13/14)

program rozrywkowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek został właścicielem restauracji Papalina trochę przez przypadek. Chorwat, z którym prowadził interesy, wyjechał z Polski, a on przejął lokal. Kuchnię powierzył młodemu kucharzowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler to niekwestionowana królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie oraz temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całej Polsce. "Kuchenne rewolucje" tym razem rozpoczynają trzynasty, bynajmniej nie pechowy sezon.

Marek został właścicielem restauracji Papalina trochę przez przypadek. Chorwat, z którym prowadził interesy, wyjechał z Polski, a on przejął lokal, gdzie podaje się kuchnię chorwacką. Marek nie miał wcześniej do czynienia z gastronomią, wprowadził jednak parę zmian - jego zdaniem niezbędnych. Kuchnię powierzył młodemu kucharzowi, który był pewnych swoich umiejętności i wywarł na nim bardzo dobre wrażenie. Właściciel, nie znając się na chorwackiej kuchni, całą nadzieję pokładał właśnie w szefie kuchni. Niestety, obecnie Papalina nie daje Markowi powodów do dumy, a co gorsza - nie przynosi też zysków.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...