Policjantki i Policjanci (150)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zapała i Drawska dostają wezwanie do małżeńskiej awantury. Mąż kobiety odwiedził sąsiadkę, która wśród mieszkańców bloku ma reputację kobiety lekkich obyczajów. Sprawa zostaje rozwiązana polubownie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Zapała i Drawska otrzymują wezwanie do małżeńskiej awantury. Okazuje się, że mąż kobiety odwiedził sąsiadkę, która wśród mieszkańców bloku ma reputację kobiety lekkich obyczajów. Sprawa zostaje rozwiązana polubownie, ale niebawem przychodzi kolejne zgłoszenie. Ktoś zniszczył samochód pod tym samym adresem. Policjanci zmierzą się też z przypadkiem przemocy domowej. Na komendzie Krzysiek zaczyna czuć się nieswojo. Zauważa, że spodobał się nowej szefowej, która nie ukrywa swojej sympatii do niego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...