Policjantki i Policjanci (147)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wysocka i Białach zajmują się sprawą kobiety, która jest przekonana, że została okradziona przez mężczyznę do towarzystwa. Patrol 05 dostaje też zgłoszenie o zaginięciu zwłok z prosektorium.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Wysocka i Białach zajmują się sprawą kobiety, która jest przekonana, że została okradziona przez mężczyznę do towarzystwa. Klienta marzy o zemście. Patrol 05 dostaje też zgłoszenie o zaginięciu zwłok z prosektorium. W tajemniczych okolicznościach zniknęło stamtąd ciało bezdomnego mężczyzny. Po pracy Mikołaj zabiera swoją córkę w bardzo ponure miejsce. Chce, by uświadomiła sobie, że weszła na bardzo niebezpieczną drogę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...