Policjantki i Policjanci (145)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kobieta zgłasza na policji zaginięcie męża. Twierdzi, że jest on prywatnym detektywem i pracuje nad niebezpieczną sprawą. Ola i Mikołaj będą musieli odnaleźć również złodzieja samochodów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Kobieta zgłasza na policji zaginięcie męża. Twierdzi, że jest on prywatnym detektywem i pracuje nad bardzo trudną i niebezpieczną sprawą. Ola i Mikołaj będą musieli odnaleźć również złodzieja, który kradnie samochody metodą na tak zwanego flaka. Po pracy Mikołaj jedzie do domu swojej byłej żony. Młodsza z córek pokazuje, co znalazła w szufladzie starszej siostry. Mikołaj jest wstrząśnięty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...