Świat według Kiepskich | odc. 60: Portier

serial komediowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na korytarzu kamienicy powstaje portiernia. Administracja decyduje, że stanowisko portiera obejmie Arnold Boczek. Zazdrośni Kiepski i Paździoch wytykają mu brak kompetencji i niedbalstwo.

Oglądaj w telewizji

Pon 30.01 11:35
Polsat Filmlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Na korytarzu kamienicy powstaje portiernia. Administracja decyduje, że stanowisko portiera obejmie Arnold Boczek. Kiepski i Paździoch uważają, że nie nadaje się on na tę funkcję. Wytykają mu brak kompetencji i niedbalstwo. Obaj uważają, że sami o wiele lepiej poradziliby sobie z wypełnianiem tego rodzaju zadania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...