Świat według Kiepskich | odc. 51: Okaz zdrowia

serial komediowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Halina, po obejrzeniu programu o zdrowiu, postanawia skłonić męża do zmiany stylu życia. Ferdek nie zamierza jej słuchać, ponieważ uważa, że jego organizm lepiej wie, co dla niego dobre.

Oglądaj w telewizji

Pt 14.06 14:00
Nowa TVlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Halina, po obejrzeniu w telewizji programu o zdrowiu, postanawia skłonić męża do zmiany stylu życia. Uważa, że powinien inaczej się odżywiać i uprawiać sport. Ferdek nie zamierza jednak jej słuchać, bo jest zdania, że jego organizm lepiej wie, co dla niego jest właściwe. Popiera go Boczek. Kłopoty pojawiają się, kiedy po wspólnej uczcie sąsiad trafia do szpitala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...