Usta Usta | sezon 2 odc. 8

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzień ślubu Adama i Julii nie zapowiada się najlepiej. Pan młody ma kłopoty żołądkowe, a drużba zapomina o zorganizowaniu transportu. Nieoczekiwanie pojawiają się rodzice Julii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie sześciorga przyjaciół - Julii (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Izy (Sonia Bohosiewicz) i Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i światopoglądy. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - rodzą im się bliźniaczki. Iza i Piotrek Nowakowie będą musieli odbudować swoje życie po rozstaniu. Julia i Adam dojrzewają do decyzji o wspólnym dziecku.

W tym odcinku

Dzień ślubu Adama i Julii nie zapowiada się najlepiej. Pan młody ma kłopoty żołądkowe, a drużba zapomina o zorganizowaniu transportu na uroczystość. Nieoczekiwanie pojawiają się rodzice Julii. Ojciec proponuje pannie młodej, że poprowadzi ją do ołtarza. Dla córki to trudna decyzja z powodu pewnego konfliktu sprzed lat. Tuż przed ślubem Iza informuje Julię o romansie Krzysztofa. Wiadomość jest szokująca, gdyż małżeństwo Kornatowskich uchodziło za wzorowe. Podczas wesela przemowa Piotra wywołuje sporo zamieszania.

Występują

Ładuję...