Usta Usta | sezon 2 odc. 3

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia i Adam jadą do Krakowa na zabieg in vitro. Iza romansuje z Robertem. Oboje mają silne charaktery, więc ich relacje są trudne. Piotr zaczyna spotykać się z nianią Stasia, Oksaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie sześciorga przyjaciół - Julii (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Izy (Sonia Bohosiewicz) i Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i światopoglądy. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - rodzą im się bliźniaczki. Iza i Piotrek Nowakowie będą musieli odbudować swoje życie po rozstaniu. Julia i Adam dojrzewają do decyzji o wspólnym dziecku.

W tym odcinku

Julia i Adam jadą do Krakowa na zabieg in vitro. W przeddzień wizyty w klinice spędzają romantyczny wieczór w hotelu. Iza nawiązuje romans z Robertem. Oboje mają silne charaktery, więc ich relacje od początku są trudne. Tymczasem Piotr zaczyna się spotykać z nianią Stasia, Oksaną. Agnieszka nie może znieść obecności matki w domu. Irena nadużywa alkoholu, umawia się z Feliksem i nie zajmuje się wnukami. Krzysztof jest zafascynowany Anitą, która odwzajemnia jego zainteresowanie. Skłania go do wyprawienia hucznej imprezy z okazji czterdziestych urodzin.

Występują

Ładuję...