Usta Usta | sezon 2 odc. 6

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Koledzy Adama organizują mu wieczór kawalerski w Sopocie. Panie wyjeżdżają do spa na Mazurach. Piotr przygotowuje dla Adama spotkanie ze znajomi ze szkoły, w tym z jego miłością Beatą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie sześciorga przyjaciół - Julii (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Izy (Sonia Bohosiewicz) i Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i światopoglądy. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - rodzą im się bliźniaczki. Iza i Piotrek Nowakowie będą musieli odbudować swoje życie po rozstaniu. Julia i Adam dojrzewają do decyzji o wspólnym dziecku.

W tym odcinku

Koledzy Adama organizują mu wieczór kawalerski w jego rodzinnym Sopocie. Panie razem z przyszłą panną młodą wyjeżdżają do luksusowego spa na Mazurach. Piotr przygotował dla przyjaciela niespodziankę - spotkanie ze wszystkimi znajomi z czasów szkolnych, w tym największą miłością Beatą Motyl. Podczas gdy Adam ulega czarowi wspomnień, podpite i znudzone panie grają w butelkę. W trakcie zabawy w szczerość Iza przyznaje się Julii, że kiedyś łączyło ją coś z Adamem. Po tym wyznaniu kobieta postanawia zerwać zaręczyny. Tymczasem Piotrek odkrywa, że Krzysztof ma romans z Anitą.

Występują

Ładuję...