Usta Usta | sezon 2 odc. 5

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia i Adam postanawiają się pobrać. Krzysztof wciąż myśli o Anicie. Michał Werner, studencka miłość Agnieszki, planuje zrobić wystawę zdjęć. Prosi dawną koleżankę o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie sześciorga przyjaciół - Julii (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Izy (Sonia Bohosiewicz) i Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i światopoglądy. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - rodzą im się bliźniaczki. Iza i Piotrek Nowakowie będą musieli odbudować swoje życie po rozstaniu. Julia i Adam dojrzewają do decyzji o wspólnym dziecku.

W tym odcinku

Julia i Adam postanawiają się pobrać. Iza i Agnieszka mają wątpliwości, czy to dobra decyzja, biorąc pod uwagę fakt, że ich przyjaciółka nie może mieć dzieci. Krzysztof wciąż myśli o Anicie. Zastanawia się, czy zaprosić ją do hotelu. Michał Werner, studencka miłość Agnieszki, planuje zrobić wystawę zdjęć. Prosi dawną koleżankę o pomoc. W przedsięwzięcie angażuje się również Iza. Kobiety zaczynają rywalizować o względy. fotografa. Tymczasem Piotr nawiązuje internetowy romans z tajemniczą dziewczyną o nicku Atomówka.

Występują

Ładuję...