Usta Usta | sezon 2 odc. 4

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Okazuje się, że Julia nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Chce rozstać się z Adamem, by dać mu szansę na założenie rodziny z kimś innym. Batalia z deweloperem zbliża Krzysztofa i Anitę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie sześciorga przyjaciół - Julii (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Izy (Sonia Bohosiewicz) i Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i światopoglądy. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - rodzą im się bliźniaczki. Iza i Piotrek Nowakowie będą musieli odbudować swoje życie po rozstaniu. Julia i Adam dojrzewają do decyzji o wspólnym dziecku.

W tym odcinku

Okazuje się, że zabieg in vitro, któremu poddała się Julia, nie powiódł się. Badania wykazują, że kobieta prawdopodobnie nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Załamana chce rozstać się z Adamem, by dać mu szansę na założenie rodziny z kimś innym. Związek Roberta i Izy rozkwita. Piotrek nie jest tym zachwycony. Sam jednak romansuje z Oksaną. Przystaje na propozycję Mateusza i zgadza się też wziąć udział w gejowskim turnieju piłki nożnej. Batalia z deweloperem zbliża Krzysztofa i Anitę. Agnieszka słyszy audycję radiową, w której gości podróżnik i fotograf Michał Werner, jej miłość z lat studenckich. Postanawia go odszukać.

Występują

Ładuję...