Rodzinka.pl: Wigilia (129)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper dostaje na gwiazdkę wiele prezentów. Tymczasem Tomek próbuje uporać się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Dziadkowie w ramach prezentu fundują najbliższym wyjazd do Zakopanego.

Oglądaj w telewizji

Pt 2.12 7:55
TVP HDlogo
Czw 8.12 20:10
TVP HDlogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Kacper dostaje na gwiazdkę wiele prezentów. Obławia się również na domowych pracach, zakładach i internetowych przecenach. Tymczasem Tomek próbuje uporać się ze świątecznymi wydatkami i przesądami. Niespodziewanie dziadkowie w ramach prezentu bożonarodzeniowego fundują najbliższym wyjazd do Zakopanego na sylwestra.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...