Rodzinka.pl: Niebezpieczne sporty (124)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia chwali się swoimi wynikami w nauce. Tomek ma już dosyć swojej rodziny - dziadkowie zawstydzili go w pracy, a Marek i Ludwik urządzili awanturę w wynajmowanym mieszkaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

W czasie poprawiania pracy domowej Kacpra Natalia chwali się rodzinie dobrymi wynikami w nauce. Ma nawet szóstkę w indeksie. Ludwik, który zajmuje się domem w czasie, gdy żona studiuje, jest niepocieszony swoimi nowymi obowiązkami. Kuba ignoruje przechwałki Natalii i zadowala się trójką z biologii. Nie ma większych aspiracji. Antek zachęca Kacpra do gry w lacrosse. Tomek ma już dosyć swojej rodziny. Bliscy często stawiają go w kłopotliwej sytuacji. Dziadkowie zawstydzili go w pracy, a Marek i Ludwik urządzili awanturę w wynajmowanym przez chłopaka mieszkaniu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...