Rodzinka.pl: Bo ja jestem perfekcyjna (122)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia wspólnie ze znajomymi ze studiów pracuje nad projektem. Pracochłonne zajęcie Boskiej skutkuje naginaniem domowych zasad. Kuba jest zazdrosny o nowych przyjaciół mamy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Natalia wspólnie ze znajomymi ze studiów pracuje nad projektem. Pracochłonne zajęcie Boskiej skutkuje naginaniem domowych zasad. Kuba jest zazdrosny o nowych przyjaciół mamy, którym poświęca tak dużo czasu. W kwestiach finansowych młody Boski czuje się jak ryba w wodzie, natomiast w związku z Paulą idzie mu już znacznie gorzej. Tomek unika jak może gotowania w domu i wykręca się od pracy w barze kanapkowym. Wszystko odbywa się kosztem Natalii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...