Ranczo 9: Boska cząstka (110)

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Biskup stawia czoła nowym problemom. Kinga prosi Witebskiego, by ocenił literackie próby jej ukochanego. We wsi zjawia się nowy policjant.

Oglądaj w telewizji

So 20.07 16:25
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Kozioł (Cezary Żak) realizuje swoją karierę polityczną i wraz ze współpracownikami z Polskiej Partii Uczciwości stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Jego brat bliźniak rozpoczyna z kolei pracę w kurii.

W tym odcinku

Klaudia postanawia otworzyć prywatny gabinet w domu rodziców. Zawiesza tabliczkę informacyjną, która wywołuje spore zamieszanie i wzbudza wesołość sąsiadów. Kinga prosi Witebskiego, by fachowo ocenił literackie próby jej ukochanego. W Wilkowyjach zjawia się młody policjant, który ma zastąpić Staśka na czas jego szkolenia. Francesca wprowadza nowego kolegę w tajniki pracy na wsi. Funkcjonariusz próbuje zająć stanowczą postawę wobec stałych bywalców ławeczki, którzy piją w pobliżu obiektu sakralnego. Wezół występuje w roli rzecznika partii. Jego szczere wypowiedzi nie wzbudzają entuzjazmu nowego rządu. W biurze Czerepacha zjawia się atrakcyjna młoda kobieta, Ola, która prosi wicepremiera o posadę asystentki. Pietrek kontynuuje naukę w swojej akademii. Michałowa doprowadza do zatrudnienia na plebanii siostrzenicy, która niedawno straciła pracę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...