Ranczo 9: Gambit geniusza (108)

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Solejuk jest wykończony po jednym dniu pracy. Zaniepokojona kiepskim stanem męża Kazimiera postanawia renegocjować warunki jego zatrudnienia. Monika nie ustaje w próbach zadbania o Kusego.

Oglądaj w telewizji

So 20.07 14:25
TVP Serialelogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Kozioł (Cezary Żak) realizuje swoją karierę polityczną i wraz ze współpracownikami z Polskiej Partii Uczciwości stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Jego brat bliźniak rozpoczyna z kolei pracę w kurii.

W tym odcinku

Solejuk jest wykończony po jednym dniu pracy dla Kozioła. Zaniepokojona kiepskim stanem męża Kazimiera postanawia renegocjować warunki jego zatrudnienia. Monika nie ustaje w próbach zadbania o Kusego. Zwołane przez nią konsylium, któremu przewodniczy doktor Wezół, zajmuje się sprawą stanu zdrowia malarza. Wyniki badań okazują się zaskakujące. Pietrek w spektakularny sposób inauguruje działalność swojej Akademii Disco Polo. Biskup coraz lepiej radzi sobie na nowym stanowisku. Nie pozostaje to bez wpływu na jego relacje z najbliższym otoczeniem, m.in. księżmi z parafii i Michałową. Tymczasem członkowie Polskiej Partii Uczciwości, po początkowych problemach i wątpliwościach, czują się już dużo pewniej w parlamencie. Kozioł i jego współpracownicy rozpoczynają pracę nad zawiązaniem koalicji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...