Ranczo 9: Nowe wyzwania (105)

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ksiądz pod czujnym okiem Michałowej przygotowuje się do pracy w kurii. Monika wypomina Jerry'emu, że interesują go inne kobiety, a z kolei Kinga zarzuca Pawłowi, że zupełnie jej nie rozumie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Kozioł (Cezary Żak) realizuje swoją karierę polityczną i wraz ze współpracownikami z Polskiej Partii Uczciwości stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Jego brat bliźniak rozpoczyna z kolei pracę w kurii.

W tym odcinku

Ksiądz pod czujnym okiem Michałowej przygotowuje się do pracy w kurii. Jest zdenerwowany i obawia się, że nie podoła nowym obowiązkom. Tymczasem we dworku Lucy i Kusy obserwują kłócące się pary. Zazdrosna Monika wypomina Jerry'emu, że interesują go inne kobiety, a z kolei Kinga zarzuca Pawłowi, że zupełnie jej nie rozumie. Stasiek wybiera się na studia do Szczytna i jest przerażony na myśl o czekającym go teście sprawnościowym. Halina i Lodzia denerwują się przed czekającym je zaprzysiężeniem na posłanki. Obie chętnie zrezygnowałyby i wróciły do swojego dawnego życia. Wkrótce kierownictwo Polskiej Partii Uczciwości urządza swoim przedstawicielom w Sejmie bardzo pouczające szkolenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...