Rodzinka.pl: Pierwsza praca Tomka (37)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boski nie daje Tomkowi kieszonkowego, by skłonić go podjęcia wakacyjnej pracy. Chłopak podczas rozmowie kwalifikacyjnej robi wszystko, by zniechęcić do siebie potencjalnego pracodawcę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boski nie daje Tomkowi kieszonkowego, by skłonić go podjęcia pracy wakacyjnej. Rozczarowany chłopak zgłasza się do redakcji, w której pracuje Natalia, na stanowisko gońca. Na rozmowie kwalifikacyjnej, by zniechęcić do siebie pracodawcę, wyznaje, że często się spóźnia, jest leniwy, a do jakiejkolwiek aktywności namawiają go rodzice. Ku jego rozczarowaniu szef w nagrodę za szczerość daje mu pracę. Kuba informuje Natalię, że chce zrobić sobie tatuaż. Gdy matka kategorycznie się nie zgadza, grozi, że gdy skończy 18 lat, każe sobie ozdobić całe ciało. Tomek, by się wykazać, przekonuje brata, że nie jest to najlepszy pomysł. Wdzięczni rodzice zwalniają go z dorabiania w wakacje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...