Rodzinka.pl: Czy siedzi z nami pilot? (36)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kuba chciałby zapisać się na kurs chińskiego, bo ten język niebawem wyprze angielski... Natalia odkrywa, że na osiedle wprowadzili się sąsiedzi z Chin, którzy mają córkę w wieku Kuby...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Kuba ma nauczyć się na pamięć inwokacji. Jest z tego powodu bardzo nieszczęśliwy, gdyż poezja go nie interesuje. Ludwik jak tylko może próbuje zachęcić go do nauki. Chłopiec sugeruje rodzicom, że chciałby zapisać się na kurs chińskiego. Jego zdaniem język Państwa Środka niebawem wyprze angielski. Natalia próbuje zrozumieć nagłe zainteresowanie syna kulturą azjatycką. Odkrywa, że na osiedle wprowadzili się sąsiedzi z Chin, którzy mają córkę w wieku jej syna. Kuba uczy Natalię obsługi telewizora i DVD. Boska, choć nic nie rozumie, udaje przed synem, że doskonale wie, o co chodzi. Sprawa się komplikuje, gdy Kuba idzie do kolegi i zostawia matkę samą z dwoma pilotami w ręku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...