Rodzinka.pl: Jaki masz zawód? (34)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper ma napisać wypracowanie o tym, kim chce zostać w przyszłości. Kuba radzi mu, by opisał pracę dilera. Boski zabiera Tomka na ryby. Chłopak pakuje do torby laptop i telewizor.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Kacper ma napisać wypracowanie z polskiego o tym, kim chce zostać w przyszłości. Ojciec radzi mu, by wybrał sobie zawód, który przynosi duży zysk. Kuba podsuwa bratu, aby opisał pracę dilera, który nie tylko dobrze zarabia, lecz także, gdy zostanie złapany i jego historię opiszą gazety - będzie sławny. Boski zdradza Kacprowi, że jego wypady na ryby są tylko pretekstem do spotkań z kolegami. Razem z Markiem postanawia wziąć ze sobą Tomka. Ku zdumieniu obu mężczyzn chłopak pakuje do torby przenośny telewizor i laptop z modemem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...