Rodzinka.pl: Ciągle głodni (32)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia kolejny raz przeprowadza w domu kulinarną rewolucję. Wprowadza dietę tofu. Tomek, Kuba i Kacper za cichym przyzwoleniem taty sabotują jej działania. Planują powrót do chipsów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Natalia kolejny raz przeprowadza w domu kulinarną rewolucję. Wyrzuca wszystkie niezdrowe produkty z lodówki i wprowadza dietę tofu. Tomek, Kuba i Kacper za cichym przyzwoleniem taty sabotują jej działania i knują plan powrotu do ciastek i chipsów. Boski próbuje oduczyć Kacpra spania w łóżku rodziców. Jest zdania, że dziecko w sypialni małżonków wywołuje problemy w związku dorosłych. Natalia przeciwstawia się mężowi, gdyż sądzi, że Kacper cierpi na koszmary senne i boi się spać sam.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...