Rodzinka.pl: Urodziny Kacperka (31)

serial komediowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy na urodziny Kacperka dekorują dom i kupują prezenty. Jubilat jest jednak zawiedziony. Miał nadzieję na prawdziwe atrakcje. Ludwik, aby ratować sytuację, prezentuje sztuczki magiczne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boscy przygotowują się do imprezy urodzinowej Kacperka. Dekorują dom i kupują prezenty. Mały jubilat jest jednak zawiedziony. Miał nadzieję, że rodzice zapewnią mu prawdziwe atrakcje - dmuchane zamki lub kucyki, na których on i jego goście będą mogli jeździć. Ludwik, by ratować sytuację, przebiera się za iluzjonistę i prezentuje sztuczki magiczne. Po dosyć nieudanym występie, Kacper prosi rodziców, by ufundowali jemu i kolegom podwójną porcję hot-dogów. Kuba ma żal do Natalii i Ludwika, że nie chcą się rozwieść. Rodzice jego kolegi Filipa jakiś czas temu rozstali się i teraz, by osłodzić synowi trudne chwile, obsypują go prezentami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...