Rodzinka.pl: Podejmowanie decyzji (146)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek przechwala się swoimi młodzieńczymi podbojami. Jego opowieściom przysłuchują się synowie Boskich. Z kolei Ludwik zastanawia się z chłopcami, jakie danie powinni zaserwować na kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Wieczorem u Boskich trwają zażarte dyskusje. To również czas podejmowania istotnych decyzji. Marek przechwala się swoimi młodzieńczymi podbojami. Jego opowieściom przysłuchują się synowie Boskich. Z kolei Ludwik zastanawia się z chłopcami, jakie danie powinni zaserwować na kolację. Wśród tematów, które zajmują domowników znalazły się także podział majątku Boskich i polityka. Obecną sytuacją w kraju szczególnie są zainteresowani Ludwik, Marek i Tomek. Kolejnego dnia przy obiedzie rodzinka omawia pomysły na czkawkę, a Kuba tłumaczy Boskim, na czym polega wolontariat. Tymczasem Natalia znajduje w rzeczach Kacpra papierosy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...