Usta Usta | sezon 2 odc. 1

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kornatowskim rodzą się bliźniaczki. Krzysztof i Agnieszka pokazują je Stasiowi. Chłopiec nie jest zachwycony. Adam i Julia wracają z egzotycznych wakacji. W domu czeka przykra niespodzianka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie sześciorga przyjaciół - Julii (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Izy (Sonia Bohosiewicz) i Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i światopoglądy. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - rodzą im się bliźniaczki. Iza i Piotrek Nowakowie będą musieli odbudować swoje życie po rozstaniu. Julia i Adam dojrzewają do decyzji o wspólnym dziecku.

W tym odcinku

Kornatowskim rodzą się bliźniaczki. Krzysztof i Agnieszka zapoznają Stasia z jego młodszymi siostrami. Chłopiec nie jest zachwycony rodzeństwem. Matka Agnieszki, Irena, przyjeżdża zobaczyć nowo narodzone wnuki. Adam i Julia wracają z egzotycznych wakacji. W domu czeka na nich przykra niespodzianka - bałagan i nagi Piotrek, który nie spodziewał się ich przyjazdu. Po rozstaniu z mężem Iza ma kłopoty finansowe. Postanawia znaleźć pracę. Pewnego dnia poznaje Roberta - milionera z branży komputerowej.

Występują

Ładuję...