Szpital | sezon 2 odc. 212

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Morawski przyjmuje 37-letnią Monikę, która zemdlała podczas rozmowy z byłym mężem. W międzyczasie nauczycielka przyprowadza do szpitala 14-letniego Kamila. Chłopak pobił się z kolegą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski przyjmuje 37-letnią Monikę, która zemdlała podczas rozmowy z byłym mężem. W międzyczasie nauczycielka przyprowadza do szpitala 14-letniego Kamila. Chłopak pobił się ze starszym o rok kolegą, Piotrkiem. Ten twierdził, że matka pacjenta sypia z jego ojcem. Podczas bójki chłopak wbił w dłoń Kamila długopis. Pacjenta przyjmuje doktor Dominika Gajda. Niebawem rodzice przywożą do szpitala Piotrka, który ma dużą ranę na głowie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...