Ugotowani (12/15)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2011  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Mieszkańcy Zielonej Góry stają do kulinarnej rywalizacji. To stomatolog i właściciel winnicy, właścicielka salonu dla psów, biznesmen oraz fotograficzka. W menu m.in. szaszłyki śliwkowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W każdym odcinku do kulinarnej rywalizacji staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych.

Mieszkańcy Zielonej Góry stają do kulinarnej rywalizacji i dzielą się swoimi pomysłami na potrawy. Podczas czterech uczt spotkają się: stomatolog i właściciel winnicy, właścicielka salonu urody dla psów, biznesmen oraz fotograficzka. Skosztują takich dań jak zupa rybna czy szaszłyki śliwkowe z dyniowym kremem. Miłośnicy regionalnych win odkryją domowe zakamarki i piwniczki z wykwintnym trunkiem.

Zobacz także

Ładuję...