Przyjaciele | sezon 1 odc. 16: The One with Two Parts - Part 1

(Friends: The One with Two Parts: Part 1)

serial komediowy USA 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joey i Chandler poznają Ursulę, bliźniaczkę Phoebe. Joey chciałby spotykać się z Ursulą. Prosi Phoebe o zgodę. W pracy Chandler otrzymuje polecenia zwolnienia atrakcyjnej urzędniczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey i Chandler poznają Ursulę, siostrę bliźniaczkę Phoebe. Joey chciałby się spotykać z Ursulą. Prosi Phoebe o zgodę. Dziewczyna początkowo przyzwala na to, ale potem żałuje swojej decyzji. W pracy Chandler otrzymuje polecenia zwolnienia atrakcyjnej urzędniczki. Nie wie, jak sobie z tym poradzić. Zaprasza dziewczynę na randkę i obiecuje podwyżkę. Ross ze swoją byłą żoną i jej obecną partnerką Susan rozpoczynają zajęcia w szkole rodzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...