Na dobre i na złe | odc. 501: Marny żart

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

James sądzi, że Hanie i jemu grozi niebezpieczeństwo. Gdy Hana opowiada mu o swojej wizycie w ambasadzie - rzuca się na nią. W Leśnej Górze zjawia się Falkowicz. Załatwił grant na badania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

James nie odstępuje Hany na krok. Jest przekonany, że grozi im niebezpieczeństwo. Lekarka czuje się skrępowana w jego obecności i jest zaskoczona dziwnym zachowaniem męża. Gdy opowiada Jamesowi o swojej wizycie w ambasadzie, ten w przypływie złości rzuca się na nią. Piotr waha się, czy może przeprowadzić jednocześnie dwa zabiegi u pacjentki cierpiącej na stwardnienie rozsiane. Marta prosi o interwencję Falkowicza, który wcześniej ją leczył. Niebawem były ordynator zjawia się w Leśnej Górze. Tretter daje mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany i wręcza lekarzowi wypowiedzenie. Dzięki decyzji ministerstwa o przyznaniu grantu dla Leśnej Góry Falkowicz zostaje w klinice. Piotr nie chce współpracować z nim przy badaniach nad lekiem na SM, zmienia zdanie po rozmowie z córką Marty. Pozostali lekarze także nie są zachwyceni obecnością profesora w szpitalu i liczą, że dyrektor szybko się go pozbędzie. Tretter nie pozostawia im złudzeń - ponieważ to Falkowicz złożył wniosek o dofinansowanie, wraz z jego odejściem szpital straci pieniądze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...